Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1819
Stary 08.08.2008, 11:34
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
2) Barcelona musi grać w LM, a jak wiemy UEFA dba o sowich pupilków. Nawet pewnie miski z UEFA nie podejmą się liczenia sum, które może stracić LM jeśli nie będzie w niej produktu o nazwie Barcelona. Nie podejmą się,bo takiej możliwości nikt nie zakłada. Kasa musi się zgadzać dlatego Barcelona nawet jak nie bedzie sama w stanie przejśc Wisły, to zostanie do niej wepchnięta w znany wszystkim dobrze sposób.
Nie wiem jaki.. ale coś w tym jest. Przede wszystkim dba się o te dobre zespoły rozstawieniami, ale też UEFA pomaga im w taki sposób że do rywalizacji podchodzą później niż reszta zespołów (my zaczynaliśmy od 2 rundy Barca od 3...) i wiadomo że zespół który już jakieś mecze zagrał będzie w mniejszy lub większy sposób wykartkowany, bo nie ma meczów bez choćby jednego żółtka. I tak jeżeli któryś z Brożków lub Cleber dostanie żółtko na Camp Nou to w rewanżu nie zagrają, podczas gdy Barca jest w komfortowej sytuacji bo u nich żaden z zawodników żółtka na koncie nie ma.
Odpowiedz cytując