Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 08.08.2008, 11:21
Rzeczywiscie glupie.
Nikt Ci nie udzieli dokladnej informacji nawet w kasie biletowej ,powiedza tylko ze jeszcze sa, jest malo czy jest bardzo duzo
oficjalna informacja pojawia sie gdy zostaja sprzedane WSZYSTKIE bilety dany sektor.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.08.2008 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując