|
Rzeczywiscie glupie.
Nikt Ci nie udzieli dokladnej informacji nawet w kasie biletowej ,powiedza tylko ze jeszcze sa, jest malo czy jest bardzo duzo
oficjalna informacja pojawia sie gdy zostaja sprzedane WSZYSTKIE bilety dany sektor.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.08.2008 o godz. 11:24.
|