Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#934
Stary 08.08.2008, 10:49
kreseq czytałem wczoraj wypowiedzi Kowalczyka na weszlo, pisał, że dzisiaj na meczu będzie prowadzony doping przez kibiców Legii, to prawda?

EDIT: www.weszlo.com/news/758
Według weszło Mistrzem Polski zostanie nie kto inny jak Wisła.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 08.08.2008 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując