Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1812
Stary 08.08.2008, 09:58
grosz napisał(a):Wyświetl post
Ludzie Szanujmy sie!
Jak można pisać że "musimy" jak najlepiej ugościć "Wielką Dume Kataloni"- im trzeba zgotować piekło a nie padać na koana przed Wielka Barcą. To Nasza Wisła Jest "Wielka" i jest "Dumą"
Ich trzeba zakwaterować w domkach kempingowych, z Wcetami na dworze, zimną wodą w kranie, i deskami na spanie, a dać do trenowania nasze boczne boisko-klepisko

!
Fakt,ale chyba większe piekło może być na większym stadionie
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując