grosz napisał(a):

Ludzie Szanujmy sie!
Jak można pisać że "musimy" jak najlepiej ugościć "Wielką Dume Kataloni"- im trzeba zgotować piekło a nie padać na koana przed Wielka Barcą. To Nasza Wisła Jest "Wielka" i jest "Dumą"
Ich trzeba zakwaterować w domkach kempingowych, z Wcetami na dworze, zimną wodą w kranie, i deskami na spanie, a dać do trenowania nasze boczne boisko-klepisko
!
|
Fakt,ale chyba większe piekło może być na większym stadionie
