Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2970
Stary 08.08.2008, 09:22
Wedlug mnie to nie ma sie co spinac. 2-3 transfery beda na 100%, bo nie wierze, ze Cupial, ktory juz sie dobrze orientuje zostawi kadre w takim stanie. Tylko teraz nie wiadomo czy to beda gracze do pierwszego skladu czy takie typowe zapchaj dziury na wypadek kontuzji lub kartek.
Odpowiedz cytując