|
Myśle że głównym naszym konkurentem bedzie Lech.Solidnie sie wzmocnili.Stilić z gry przypomina mi Ola Moskalewicza z najlepszych jego czasów w Wiśle.Też taki ruchliwy,dużo widzi, sporo biega, celnie podaje.Chyba nie na darmo nazywaja go Bośniackim Modriciem.On może być gwiazdą naszej ligi.
|