Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#932
Stary 08.08.2008, 08:59
Myśle że głównym naszym konkurentem bedzie Lech.Solidnie sie wzmocnili.Stilić z gry przypomina mi Ola Moskalewicza z najlepszych jego czasów w Wiśle.Też taki ruchliwy,dużo widzi, sporo biega, celnie podaje.Chyba nie na darmo nazywaja go Bośniackim Modriciem.On może być gwiazdą naszej ligi.
Odpowiedz cytując