Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#931
Stary 08.08.2008, 08:56
No.....czuć, żę LP się zaczyna..

Podobnie jak w tamtym roku, połowa ligi zapowiada walkę o mistrza.Jak to się ostatecznie skończyło, wszyscy dobrze wiemy.
Obawiam się, że w tym sezonie może być podobnie
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 08.08.2008 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując