Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.
Offline
#
1356
08.08.2008, 08:25
subedit player
...
w
sercu moim
Wisła
i na dobre i na złe..
Wiślacka Kalwaria
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacka Kalwaria
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacka Kalwaria