Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany
Offline
#
1806
08.08.2008, 08:16
tego tez się obawiam...
chyba nie zdarzyło się jeszcze w historii LM, żeby taka firma odpadła w eliminacjach... i nie sadze że się zdarzy
przygotujmy się na 1 rundę pucharu UEFA... tam też bedą emocje i mam nadzieje piękne mecze grupowe...
Flesz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flesz
Znajdź inne posty napisane przez Flesz