Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1806
Stary 08.08.2008, 08:16
tego tez się obawiam...
chyba nie zdarzyło się jeszcze w historii LM, żeby taka firma odpadła w eliminacjach... i nie sadze że się zdarzy
przygotujmy się na 1 rundę pucharu UEFA... tam też bedą emocje i mam nadzieje piękne mecze grupowe...
Odpowiedz cytując