SpoXsteR napisał(a):

Dokladnie.
Smiac mi sie chce jak ktos pisze ze sie uda. Barcelona to klub ktory rok w rok walczy o najwyzsze trofea w europie, to 3 druzyna Hiszpanii... budzet, zawodnicy... o czym my wogole piszemy. Bez Messich i innych kluczowych zawodnikow sobie z palcem w dupie poradza.
to jeszcze nie ten poziom... zejdzcie na ziemie. I
bede szczesliwy jak nasi grajki beda walczyc tak jak z Beitarem u nas, i to by bylo na tyle.
Wisla a Barca sportowo to tak jak Wisla a Polonia Bytom, o!
I nie ma co sie oszukiwac ze jest inaczej.
Niech tylko nasi zloza pelno serca w gre a bede happy i dumny z nich ze chociaz "probuja.."!
|

moze nie bede tego komentowal