Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1805
Stary 08.08.2008, 08:15
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie.
Smiac mi sie chce jak ktos pisze ze sie uda. Barcelona to klub ktory rok w rok walczy o najwyzsze trofea w europie, to 3 druzyna Hiszpanii... budzet, zawodnicy... o czym my wogole piszemy. Bez Messich i innych kluczowych zawodnikow sobie z palcem w dupie poradza.
to jeszcze nie ten poziom... zejdzcie na ziemie. I
bede szczesliwy jak nasi grajki beda walczyc tak jak z Beitarem u nas, i to by bylo na tyle.

Wisla a Barca sportowo to tak jak Wisla a Polonia Bytom, o!
I nie ma co sie oszukiwac ze jest inaczej.
Niech tylko nasi zloza pelno serca w gre a bede happy i dumny z nich ze chociaz "probuja.."!
moze nie bede tego komentowal
.....
Odpowiedz cytując