Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1803
Stary 08.08.2008, 07:52
Ludzie - skończcie pisać te bzdury o przejściu Barcelony!
Po pierwsze - szanse mamy z nimi jak 1-99. A nawet zakładając że rozegramy 2 mecze życia i jakimś cudem będziemy mieć szanse - to WSZYSTKIEGO PRZYPILNUJE ARBITER spotkania. UEFA nie pozwoli żeby z rozgrywek odpadła na tym etapie kura znosząca złote jaja a zamiast niej awansowała jakaś Wisła. Nic Was nie nauczył mecz z Panathinaikosem A Barcelona jest tak 10x ważniejsza niż Panata.

Trochę rozsądku życzę wszystkim fantastom.
Odpowiedz cytując