Ludzie - skończcie pisać te bzdury o przejściu Barcelony!
Po pierwsze - szanse mamy z nimi jak 1-99. A nawet zakładając że rozegramy 2 mecze życia i jakimś cudem będziemy mieć szanse - to WSZYSTKIEGO PRZYPILNUJE ARBITER spotkania. UEFA nie pozwoli żeby z rozgrywek odpadła na tym etapie kura znosząca złote jaja a zamiast niej awansowała jakaś Wisła. Nic Was nie nauczył mecz z Panathinaikosem

A Barcelona jest tak 10x ważniejsza niż Panata.
Trochę rozsądku życzę wszystkim fantastom.