Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2968
Stary 08.08.2008, 07:15
South napisał(a):Wyświetl post
Wilczek powiedział że transfery będą ale raczej sie nie wyrobią na pierwszy mecz z Barcelona
Wilczek powiedzial, ze transfery wzmacniajace sklad bede w czasie zgrupowania w Austrii wiec dla mnie wiarygodny to on nie jest za grosz.
Robi sobie z geby cholewe no ale za to mu w sumie placa.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 08.08.2008 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując