South napisał(a):

|
Wilczek powiedział że transfery będą ale raczej sie nie wyrobią na pierwszy mecz z Barcelona
|
Wilczek powiedzial, ze transfery wzmacniajace sklad bede w czasie zgrupowania w Austrii wiec dla mnie wiarygodny to on nie jest za grosz.
Robi sobie z geby cholewe no ale za to mu w sumie placa.