arti napisał(a):

|
Jak podaje GW Socha odchodzi z Odry W. Może do nas?
|
Ucieszyłbym się. Edzio to mądry i zaradny gość. Wszyscy wiemy w jakiej sytuacji jest Odra, a Socha zawsze wynajdywał kopaczy z przysłowiowej dupy, którzy trzymali poziom, a potem zostawali sprzedawani z dużym zyskiem. Że wymienię tylko kilku: Zganiacz, Rocki, Sosin, Chałbiński, Kwiek, Nowacki, Pawełek, Skaba, Kowalczyk, Chmiest(to akurat koleś porażka, ale kaska była niezła), teraz też przecież mają kilku obiecujących zawodników(Stachowiak, Cichy),a także rozsądnie wypożyczał dla klubu piłkarzy typu Micańskiego. Także trenerów odpowiednich umiał zatrudnić. Nie miałbym nic przeciwko takiej kreatywnej osobie w naszym klubie, jednak szczerze mówiąc wątpię, żeby do nas trafił.
