Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 08.08.2008, 06:51
arti napisał(a):Wyświetl post
Jak podaje GW Socha odchodzi z Odry W. Może do nas?
Ucieszyłbym się. Edzio to mądry i zaradny gość. Wszyscy wiemy w jakiej sytuacji jest Odra, a Socha zawsze wynajdywał kopaczy z przysłowiowej dupy, którzy trzymali poziom, a potem zostawali sprzedawani z dużym zyskiem. Że wymienię tylko kilku: Zganiacz, Rocki, Sosin, Chałbiński, Kwiek, Nowacki, Pawełek, Skaba, Kowalczyk, Chmiest(to akurat koleś porażka, ale kaska była niezła), teraz też przecież mają kilku obiecujących zawodników(Stachowiak, Cichy),a także rozsądnie wypożyczał dla klubu piłkarzy typu Micańskiego. Także trenerów odpowiednich umiał zatrudnić. Nie miałbym nic przeciwko takiej kreatywnej osobie w naszym klubie, jednak szczerze mówiąc wątpię, żeby do nas trafił.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując