ad 1) Niech Brozek odchodzi- jest wtorek, Maly a do naszego systemu gry to wystarczy
ad2)a kim jest Brozek? typowa 23?! Kur.... czlowieku prosze Cie o definicje typowej 9. Bo mnie az krew zalewa jak widze takie pierd....Brozek jest bramkarzem czy napastnikiem? Wiec nie dziel ich na typwe 9, typowe 23 czy typowe 1 bo tak to ludzie w Fakcie pisza. Brozek to napastnik i ma strzelac bramki, a czy robi to z "wapna" ,ze swojej polowy, czy z sroda boiska to mnie to jeb....
ad3) o jakiej taktyce Ty mowisz?! Widziales go na wlasne oczy? sledziles chociaz jeden sezon tego zawodnika? To, ze brudasy krzykneli za niego prawie banke euro nie znaczy, ze jest dobry. My tez do ruskich sprzedalismy Gorawskiego za kase, ktroa byl nieadekwatna do jego umiejetnosci.
ad6) sam Lenczyk powiedzial, ze gdyby COstly byl goscienm, ktoremu chce sie trenowac to dzisiaj nie gralby w lidze polskiej.
Reasumujac: Czy nam na dzien dzisiejszy jest potrzebny napastnik czy bramkarz? Bo ja mysle, ze to drugie. A kupowac kogos, dla samej zasady...sorrry mija sie z celem. Dobra koniec mojej rozkminy bo za kazdym razem jak tu zagladam mam o jednego wlosa siwego wiecej, z nerwow rzecz jasna.