Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
38
07.08.2008, 21:52
BORYS96
napisał(a):
A gdzie można zakupić to piwko?
Np w knajpie na rogu Stolarskiej i Siennej
Z kupnem puszki/butelki będzie ciężko.
Firo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Firo
Znajdź inne posty napisane przez Firo