Ktoś tu coś napisał o forum Lecha że ich rywal był dużo lepszy niż Benitar, myślę wejdę zobaczę co tam piszą naprawdę. Okazuje się że był to mój błąd a może te wypisy po prostu mnie ogromnie rozbawiły. W skrócie tak dla rozładowania podniosłej atmosfery wczorajszego meczu. Najgorsi i najśmieszniejsi zawodnicy na boisku...
Diaz i Pioterek Brożek i Pawełek, nie wiadomo dlaczego komentator chwalił Boguskiego bo on nie potrafi grać, było tego jeszcze trochę ale już nie pamiętam a nie chce mi się tam wchodzić. Do tego wszytkiego dodałbym jeszcze wypowiedź naszego gwiazdora Reksika ale to już nie ten temat, jednym słowniem Lech na mistrza (to były trzy

)