Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1799
Stary 07.08.2008, 21:39
Ktoś tu coś napisał o forum Lecha że ich rywal był dużo lepszy niż Benitar, myślę wejdę zobaczę co tam piszą naprawdę. Okazuje się że był to mój błąd a może te wypisy po prostu mnie ogromnie rozbawiły. W skrócie tak dla rozładowania podniosłej atmosfery wczorajszego meczu. Najgorsi i najśmieszniejsi zawodnicy na boisku...
Diaz i Pioterek Brożek i Pawełek, nie wiadomo dlaczego komentator chwalił Boguskiego bo on nie potrafi grać, było tego jeszcze trochę ale już nie pamiętam a nie chce mi się tam wchodzić. Do tego wszytkiego dodałbym jeszcze wypowiedź naszego gwiazdora Reksika ale to już nie ten temat, jednym słowniem Lech na mistrza (to były trzy)
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując