Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2959
Stary 07.08.2008, 21:07
Dobrze napisales, wszystko wymaga czasu, a juz na pewno zgranie nowych zawodnikow. Dlatego powinni przyjsc jak najszybciej, bo czekaja nas mecze w lidze i najprawdopodobniej w pucharze UEFA.

A transfery sa wiecej niz koniecznie, to jest mus jesli klub chce myslec o obronie mistrzostwa i solidnej rywalizacji w Europie. Zaczna sie wymagajace mecze co 3 dni, przyjda kontuzje i kartki. Powodzenia wtedy z kadra 13-14 zawodnikow.
Wlasnie w takim systemie gry musi byc duza rotacja w skladzie. Zawodnik, ktory zagra w srode dajmy na to z Feyenordem w pucharze UEFA, w sobote w lidze bedzie i fizycznie i mentalnie slabszy od tego, ktory moglby go zastapic.
Wszystkie druzyny na calym swiecie maja problemy aby laczyc gre w pucharach i lidze, a ich kadry sa duzo szersze niz Wislackie.

Do tego potrzeba troche swiezej krwi w druzynie, ktora w polskiej lidze zdobyla juz kolejny tytul mistrzowski. Powiedzmy sobie szczerze, ze motywacja troche siada jak po raz kolejny masz walczyc o to samo, tym bardziej jak wiesz, ze znow skonczy sie to niczym w Europie, bo wlasciciel w decydujacym momencie poskapi grosza. Potrzeba graczy z nowa motywacja do gry.
Mlodych mamy slabych, niestety. Mozna takich wprowadzac do gry jak cos soba reprezentuja. Tyle, ze do tego potrzeba bazy szkoleniowej i wykfalifikowanej kadry trenerskiej. I kolo sie zamyka, bo aby to miec musisz wydac.
Odpowiedz cytując