Sędzia napisał(a):

|
Ja też mam oczekiwania wobec Lenia - podanie się do dymisji i odejście z polityki.
|
Moje są realniejsze - niech wreszcie łaskawie chociaż spróbuje się zmierzyć z rzeczywistymi problemami. To, że swoich wyborców ma głęboko w poważaniu mnie nie obchodzi, zresztą - w większości na nic więcej nie zasługują. Skoro ktoś uwierzył w takie brednie, to teraz sam sobie jest winien.
Nie - ja nie oczekuję spełniania idiotycznych obietnic, bo to nie mnie je składano. Ja oczekuję realnych działań w najbardziej palących kwestiach - infrastruktura drogowa, system ochrony zdrowia, system prawny, przygotowania do Euro... To tak na szybko, bez zachowania hierarchii ważności.
Nie jestem kimś, kto zadowoli się medialną hucpą.