Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 07.08.2008, 20:54
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Ja też mam oczekiwania wobec Lenia - podanie się do dymisji i odejście z polityki.
Moje są realniejsze - niech wreszcie łaskawie chociaż spróbuje się zmierzyć z rzeczywistymi problemami. To, że swoich wyborców ma głęboko w poważaniu mnie nie obchodzi, zresztą - w większości na nic więcej nie zasługują. Skoro ktoś uwierzył w takie brednie, to teraz sam sobie jest winien.
Nie - ja nie oczekuję spełniania idiotycznych obietnic, bo to nie mnie je składano. Ja oczekuję realnych działań w najbardziej palących kwestiach - infrastruktura drogowa, system ochrony zdrowia, system prawny, przygotowania do Euro... To tak na szybko, bez zachowania hierarchii ważności.
Nie jestem kimś, kto zadowoli się medialną hucpą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!