Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 07.08.2008, 20:17
Reiss jest śmieszniejszy niż film "Rejs" śp. Bareji. Widać, że w Poznaniu frustracja po zeszłym sezonie objwia się już chorobowymi majaczeniami. Dobrze, że znowu tak napompowali balonik, bo jak zacznie wypuszczać powietrze to nie będzie zmiłuj się i głupawe tłumaczenia. A i polewanie z tych co znowu uwierzyli amikowych kibiców niemałe Już się nie moge doczekać tych "majstrów" w akcji jak im przyjdzie pograć trochę więcej meczyków w lidze i ze 2 w pucharach. Zaczną się wtedy tłumaczenia i bicie piany. Bedzie zabawa Cyrk murowany.

P.S Nawet Legia (ustami swoich rozbrykanych dziennikarzy) przystopowała z mistrzowskimi wizjami
Odpowiedz cytując