saklak1906 napisał(a):

|
Amen, a pod koniec wiosny beda tlumaczyc ze w tym roku nie ma cisnienia na mistrzostwo bo buduja silny klub i tak wkolo macieju
|
Reiss może sobie gadać, ale moim zdaniem należy Kuchenkorzowi oddać co Kuchenkorzowi przynależne. Przez ładnych parę lat w Polsce były tylko dwa kluby, które można było nazwać 'wielkimi' na naszą Polską miarę, czyli Wisła i Legia (lub Legia i Wisła, zależy jak na to spojrzeć

). Lech przez parę lat aspirował do powrotu lat świetności, bo kiedyś już poznał ten smak, ale po tych transferach można chyba powiedzieć, że wreszcie udało im się do wielkich klubów dołączyć również pod względem sportowym. No, ale to oczywiście zweryfikuje boisko

. Tak czy inaczej, to ja jeszcze czekam na Górnik, Ruch, Widzew, Śląsk no i może Lechię, choć oni (przepraszam jeśli o jakiejś zamierzchłej historii nie wiem) nie mają jakichś specjalnych tradycji mistrzowskich. Śląsk z kolei, to chyba miał kiedyś tylko ze 3 czy 4 lepsze sezony. No ale i tak dołączą bo taka kolej rzeczy i należy się choćby ze względu na ilość kibiców. Taką ligę będę mógł oglądać bez końca

