ubi_es napisał(a):

|
Ogladales wczoraj sparing Barcy? Jesli ogladales, to raczej za wiele pozytywow bys nie znalazl.
|
Co że dobrze grają?
Może będą mieć zły dzień?
Może nasza drużyna będzie miała dzień życia?
Weźcie uwierzcie w awans!!!
ale będzie fajnie jak przejdziemy Barce
