Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1792
Stary 07.08.2008, 18:04
ubi_es napisał(a):Wyświetl post
Ogladales wczoraj sparing Barcy? Jesli ogladales, to raczej za wiele pozytywow bys nie znalazl.
Co że dobrze grają?
Może będą mieć zły dzień?
Może nasza drużyna będzie miała dzień życia?

Weźcie uwierzcie w awans!!!
ale będzie fajnie jak przejdziemy Barce
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując