Wyświetl pojedynczy post
ubi_es
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bstok, Wwa, Praga, Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1788
Stary 07.08.2008, 18:00
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Mamy więcej pozytywów:
-Barca jest w przebudowie
-Nie będzie zapewne Messi'ego i Ronaldinho
-Guardiola to słaby trener
-Zlekceważą nas
-Rewanż w Krakowie.
Ogladales wczoraj sparing Barcy? Jesli ogladales, to raczej za wiele pozytywow bys nie znalazl.
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski
Odpowiedz cytując