Nie tylko ty wierzysz w awans
Choć myślę, że na fazę grupową UEFA nas stać
Przynajmiej niech bardzo trochę się pomęczy
Ale marzeniem jest widzieć jak wszyscy zawodnicy Białej Gwiazdy skaczą po jednym grajku
A najlepiej to jak cały stadion bawi się z piłkarzami na stadionie w Krakowie
