Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1787
Stary 07.08.2008, 18:00
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
To byśmy byli potęgą w Europie Środkowej

Messi coś ustrzelił na Olimpiadzie czyli chyba z nami nie zagra (?).
Jestem niepoprawnym optymistą i wierze w awans

Nie tylko ty wierzysz w awans
Choć myślę, że na fazę grupową UEFA nas stać
Przynajmiej niech bardzo trochę się pomęczy

Ale marzeniem jest widzieć jak wszyscy zawodnicy Białej Gwiazdy skaczą po jednym grajku
A najlepiej to jak cały stadion bawi się z piłkarzami na stadionie w Krakowie
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując