Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
bulbasek
Member
Od: 03.2008
Offline
#
1785
07.08.2008, 17:50
Jesli o Zienczuka chodzi, to powiem jedno. Bez niego mogloby nie byc ani tego tematu, ani tej dyskusji. Cholera, od czasu slawnego tematu "Pawel Brozek do rezerw" cos sie powinnismy nauczyc.
bulbasek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bulbasek
Znajdź inne posty napisane przez bulbasek