Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1780
Stary 07.08.2008, 17:19
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak twardo stąpam po ziemi,i wiadomo serce nakazuje wierzyc ,ale rozum kwituje ...nie mamy szans..


Otoz szanse sa zawsze ,niespodzianki tez...bo np. kto tam stawial ze jakies Kowno przejdzie FC RangersNo chyba tylko najwieniejsi fani tego pierwszego zespolu..i ..udalo im sie.



Mysle ze jednak Barcelona to jednak juz ta najwyzsza pólka pilkarska,takie Ferrari ktore jednak podrasowanym Golfem z dwoma turbinami nie da sie w zadnym wypadku wyprzedzic
.Nam kibicom pozostaje wiec zawsze to 0.01% szans z 99.99...i ta iskierka nadzieji.


Wisla bedzie grala na luzie ,i bez zadnych obciazen,a to tylko nasza korzysc.
Licze tez a naszyzch kibicow,o dziwo przekrzyczec kilkadziesiat tysiecy kibicow Barcy(a moze piknikow Barcy?) to zadna sztuka ,nasi napewno beda na Camp Nou obrze slyszalni.To tez mzoe miec jakies znaczenie,bo doping MA ZNACZENIE w kwestii gry zespolu w danym meczu.

Wiec szykuje sie fajna przygoda,wg nic wiecej,super by bylo napedzic stracha legendernej i wielkiej Barcelonie,i zdobyc chociaz jedna brameczke w takiej swiatynii pilki jaka jest Camp Nou.
Mamy więcej pozytywów:
-Barca jest w przebudowie
-Nie będzie zapewne Messi'ego i Ronaldinho
-Guardiola to słaby trener
-Zlekceważą nas
-Rewanż w Krakowie.
Odpowiedz cytując