Wierzę, że można ograć Barcę. Jak Wisła grała z Beitarem na wyjeździe, to zaznaczyłem nawet w sondzie, że przegrają pierwszy mecz. W drugim też byłem przekonany, tym razem, że wygra Wisła- i przejdzie. Teraz mam odczucie, że na wyjeździe z Barcą będzie remis.
Może u nas wygramy, bo Barca będzie się potykać na nierównej murawie?
