Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1778
Stary 07.08.2008, 16:36
Wierzę, że można ograć Barcę. Jak Wisła grała z Beitarem na wyjeździe, to zaznaczyłem nawet w sondzie, że przegrają pierwszy mecz. W drugim też byłem przekonany, tym razem, że wygra Wisła- i przejdzie. Teraz mam odczucie, że na wyjeździe z Barcą będzie remis.

Może u nas wygramy, bo Barca będzie się potykać na nierównej murawie?




Odpowiedz cytując