Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2953
Stary 07.08.2008, 16:17
Ksaron napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam jak ktoś z Wisły mówił w maju czy czerwcu , że transfery będą zależały od sprzedaży Darka Dudki.
.
Najpierw mialy byc po mistrzostwie, potem po sprzedazy Dudki ,potem po Beitarze a teraz pewnie po Barcelonie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując