uhceiP napisał(a):

mam 2 pytanka:
1. glupie ale wole sie upewnic: mecz jest w srode o 22 polskiego czasu tak ?
2. czy mecz bedzie lecial w tvp2, poniewaz sprawdzalem program tv na srode na tv.wp.pl oraz na stronie tvp i w srode o tej godzienie jest studio olimpijskie.
|
1) W Hiszpanii i w Polsce jest ten sam czas...
2) Niewiadomo było jeszcze że Wisła przejdzie Beitar i jeszcze niewiadomo czy ktoś niekupi tak atrakcyjnego meczu od TVP.