Wyświetl pojedynczy post
WislaKrakowMulti
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Nibylandia na R22... (Trybuna E)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.08.2008, 16:07
uhceiP napisał(a):Wyświetl post
mam 2 pytanka:
1. glupie ale wole sie upewnic: mecz jest w srode o 22 polskiego czasu tak ?
2. czy mecz bedzie lecial w tvp2, poniewaz sprawdzalem program tv na srode na tv.wp.pl oraz na stronie tvp i w srode o tej godzienie jest studio olimpijskie.

1) W Hiszpanii i w Polsce jest ten sam czas...

2) Niewiadomo było jeszcze że Wisła przejdzie Beitar i jeszcze niewiadomo czy ktoś niekupi tak atrakcyjnego meczu od TVP.