Wyświetl pojedynczy post
uhceiP
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.08.2008, 16:05
mam 2 pytanka:
1. glupie ale wole sie upewnic: mecz jest w srode o 22 polskiego czasu tak ?
2. czy mecz bedzie lecial w tvp2, poniewaz sprawdzalem program tv na srode na tv.wp.pl oraz na stronie tvp i w srode o tej godzienie jest studio olimpijskie.