Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
uhceiP
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
29
07.08.2008, 16:05
mam 2 pytanka:
1. glupie ale wole sie upewnic: mecz jest w srode o 22 polskiego czasu tak ?
2. czy mecz bedzie lecial w tvp2, poniewaz sprawdzalem program tv na srode na tv.wp.pl oraz na stronie tvp i w srode o tej godzienie jest studio olimpijskie.
uhceiP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uhceiP
Znajdź inne posty napisane przez uhceiP