Perezgfx napisał(a):

|
hmm w porównaniu do cen biletow na Camp Nou to dosc wysoko sobie wycenili wiślacy bilety...
|
Tylko, że oni Barcelonę mają na codzień.
Zniżka okazała się bardzo miła dla mojego portfela! 100zł to dużo!
Zachęcają do kupna karnetów!
Kupować w takim razie ludziska!
