Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.08.2008, 15:26
Perezgfx napisał(a):Wyświetl post
hmm w porównaniu do cen biletow na Camp Nou to dosc wysoko sobie wycenili wiślacy bilety...
Tylko, że oni Barcelonę mają na codzień.

Zniżka okazała się bardzo miła dla mojego portfela! 100zł to dużo!
Zachęcają do kupna karnetów!

Kupować w takim razie ludziska!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.