Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 07.08.2008, 15:22
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwage że na Reymonta jest remont i klase rywala chyba warto by było się dostosować i ugościć "dume kataloni" w miare na jak najlepszym obiekcie?


hahahahaha
to sobie ich sam sprobuj ugoscic... cicho, bo wielka Barca przyjezdza i trzeba uwazac zeby sie nie zblaznic hahaha.
oni to sobie moga, tam u siebie w Hiszpani, my mamy zapelnic trybuny, prowadzic dobry doping, wierzyc ze nasi pilkarze zagraja chocby tak jak wczoraj z Beitarem lub lepiej, a Barca nas nie interesuje i ich rozkminki o malych boiskach itp
Odpowiedz cytując