|
Co to w ogóle za pomysł, żeby grać na Śląskim? Jakie są argumenty? Bo jedyne co mi przychodzi do głowy, to zapewnienie godnych warunków dla Barcelony, co jest absurdem, bo nie zamierzam im wygranej ułatwiać (tak jakby tera mieli niezwykle ciężkie zadanie przed sobą). Ewentualnie większa kasa, co może się zarządowi uśmiechać, ale nam raczej nie, bo banda krawaciarzy i małyszów, chcących zobaczyć wielkie gwiazdy na żywo to średnio kusząca prespektywa. Strach myśleć, cóż za fanatyczny klimat stworzylibyśmy na Śląskim......
|