aauik napisał(a):

|
ale sprzedasz biletów na sektor gości czyli Nasz będzie prowadzona w klubie prawdopodobnie od soboty, a dokładne ceny biletów dla nas zostaną podane jutro.
|
Dzwonilem do Barcelony i jest tak jak mowisz. Oni nie rozprowadzaja biletow dla gosci, zajmuje sie tym Wisla zatem jezeli ktos juz jest w Hiszpanii musi zalatwiac bilety poprzez Krakow. Teraz pytanie na jakich zasadach bedzie sie to odbywac. Bedzie sama lista z danymi i kupujemy w kasach na miejscu przed meczem? Jakas rezerwacja?
Co do cen to bilet nie powinien byc drozszy niz 18€ jednak tam gdzie bedziemy siedziec prawie nic nie widac...to jest ponad 3cia 'graderia' zatem lornetki niezbedne
Mam nadzieje, ze starczy biletow dla wszystkich. W Barcelonie jest sporo Polonii i sie wybiera na mecz. Moze znajdzie sie jakas osoba, ktora ulatwi nabycie biletow ludziom z Hiszpanii?
pozdro ze slonecznej Barcelony, juz sie doczekac nie moge na ten mecz!
ps. siedze wlasnie w koszulce Wisly w pracy i denerwuje Katalonczykow mowiac, ze w tym roku Barça nie zagra w LM
