Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.08.2008, 14:09
aauik napisał(a):Wyświetl post
ale sprzedasz biletów na sektor gości czyli Nasz będzie prowadzona w klubie prawdopodobnie od soboty, a dokładne ceny biletów dla nas zostaną podane jutro.
Dzwonilem do Barcelony i jest tak jak mowisz. Oni nie rozprowadzaja biletow dla gosci, zajmuje sie tym Wisla zatem jezeli ktos juz jest w Hiszpanii musi zalatwiac bilety poprzez Krakow. Teraz pytanie na jakich zasadach bedzie sie to odbywac. Bedzie sama lista z danymi i kupujemy w kasach na miejscu przed meczem? Jakas rezerwacja?

Co do cen to bilet nie powinien byc drozszy niz 18€ jednak tam gdzie bedziemy siedziec prawie nic nie widac...to jest ponad 3cia 'graderia' zatem lornetki niezbedne

Mam nadzieje, ze starczy biletow dla wszystkich. W Barcelonie jest sporo Polonii i sie wybiera na mecz. Moze znajdzie sie jakas osoba, ktora ulatwi nabycie biletow ludziom z Hiszpanii?

pozdro ze slonecznej Barcelony, juz sie doczekac nie moge na ten mecz!

ps. siedze wlasnie w koszulce Wisly w pracy i denerwuje Katalonczykow mowiac, ze w tym roku Barça nie zagra w LM