Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2936
Stary 07.08.2008, 14:08
łuk79 napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że tak będzie

http://wislasoccer.com/news_item_9766.htm
bez zdziwień, choć jakby się okazało że on jest cóś wart...
tak na marginesie
nie wiem czy sprawa z Łukasiewiczem nie rozbiła się jednak o to że... trzeba by było za niego zapłacić
Łukasiewicz miał podpisać kontrakt ze Śląskiem, ale okazało się że...
Elche chce za niego kasiorę...

ps. Chciał Skorża Neia wysokiego napastnika
to dostanie
NONEJMA kurdupla
****a... śmiać się czy płakać?
Ostatnio edytowane przez emjot : 07.08.2008 o godz. 14:12.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując