http://www.fcbarcelona.cat/web/catal.../entrades.html
Są już ceny biletów na mecz Barcy z Wisłą (link powyżej), ale sprzedasz biletów na sektor gości czyli Nasz będzie prowadzona w klubie prawdopodobnie od soboty, a dokładne ceny biletów dla nas zostaną podane jutro.
a i odnośnie transportu to wrzucajcie tu swoje propozycje.