Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
wieczor92
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
22
07.08.2008, 13:07
Siemano
A jak się ma karnet z telefoniki to też mam na Barce za 100 zł.
Rewanż gramy w Krakowie czy nie
?
wieczor92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wieczor92
Znajdź inne posty napisane przez wieczor92