Wyświetl pojedynczy post
wieczor92
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 07.08.2008, 13:07
Siemano
A jak się ma karnet z telefoniki to też mam na Barce za 100 zł.
Rewanż gramy w Krakowie czy nie ?