Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markus1973
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
238
07.08.2008, 13:01
Gdzie i od kiedy będzie mozna nabyć bilety na mecz Wisła Kraków - Barcelona?
Dzieki z góry za pomoc
markus1973
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markus1973
Znajdź inne posty napisane przez markus1973