Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1746
Stary 07.08.2008, 12:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Zwycięstwo cieszy. Mimo wszytko Beitar zawiódł, dawno w pucharach nie graliśmy z tak słabym zespołem. Nie pokazali dosłownie nic. Nawet piłki w biegu przyjąc nie potrafili, u nas by się chyba bronili przed spadkiem.
no już takich nieudaczników z nich nie rób...
Odpowiedz cytując