Marszałek napisał(a):

|
Zwycięstwo cieszy. Mimo wszytko Beitar zawiódł, dawno w pucharach nie graliśmy z tak słabym zespołem. Nie pokazali dosłownie nic. Nawet piłki w biegu przyjąc nie potrafili, u nas by się chyba bronili przed spadkiem.
|
no już takich nieudaczników z nich nie rób...