|
Zwycięstwo cieszy. Mimo wszytko Beitar zawiódł, dawno w pucharach nie graliśmy z tak słabym zespołem. Nie pokazali dosłownie nic. Nawet piłki w biegu przyjąc nie potrafili, u nas by się chyba bronili przed spadkiem. Tutaj uwaga do malkontentów,że nie kupujemy za duże pieniądze piłkarzy. Beitar kupił i co?Nawewt piłki kopnąć nie potrafią.
Żeby nie było tak pięknie. Niestety ale kontry naszym wychodziły średnio, widac,ze nie do końca wiedzą co grać.
Były dwie dobre sytuacje gdzie wypadało tylko dobrze dograć,to było czekanie nie wiadomo na co. No i Cantoro, dobry jest ale coś czuje,że brylować może on tylko na tle drużyn pokroju Beitaru.
A co do zachowania Cupiał. Nie widze w tym nic nadzwyczajnego. Tym bardziej,że jest szansa aby napędzić im strachu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|