Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 07.08.2008, 12:05
A czy wiadomo na 100% gdzie Wisła zagra rewanż z Barcą?(Szymkowiak coś o Śląskim wspominał) Biorąc pod uwage że na Reymonta jest remont i klase rywala chyba warto by było się dostosować i ugościć "dume kataloni" w miare na jak najlepszym obiekcie?.Hiszpanom przyzywyczajonych do pojedynków na europejskich salonach rozgrywanie meczu na stadionie gdzie zamiast trybuny koparki stoją raczej nogi nie zmiękną.A i dla Krakowa lepiej - przecież najwazniejsze aby przygodować jak najlepiej stadion na Euro a ewentualne rozgrywanie na nim meczów napewno nie wpłynie na to pozytywnie.Tak więc jeśli byłaby taka możliwość najlepiej byłoby zagrać w Chorzowie.Wiadomo większy obiekt,więcej kibiców.Aby jednak nie dyskryminować sympatyków z Krakowa ze względu na odległość można by większość biletów rozprowadzić w Krakowie.A na meczu mimo iż rozgrywany na gorącym terenie powinno być bezpiecznie gdyż ciężko się spodziewać aby kibole ze śląska chcieli wywalić kilkaset złotych na bilet tylko po to aby zrobić zadyme.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując