Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1739
07.08.2008, 11:57
fcbarcelona.com
napisał(a):
Nine minutes from the end of the first half
the defender
Brozek scored Wisla’s third goal leaving the game almost tied up
Mam nadzieje, ze po meczu z nami beda lepiej rozrozniac Brozkow ;]
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick