No i jeden koles z Beitaru nawet nie byl w stanie zlapac pilki rzuconej przez kolege do wyrzutu z autu.
Maćko napisał(a):

|
Ale na koniec rundy znowu płaczusiu powiesz, że Łobodziński nie miał żadnego udanego meczu w tej rundzie...
|
No narazie nie mial. Co najwyzej udane zagranie.