Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1738
Stary 07.08.2008, 11:57
kądzikowski napisał(a):Wyświetl post
Ale mimo wszystko Beitar był chyba troszeczkę bardziej zestresowany, nie nie wbił na zadnej brameczki, A spółka(już bez Emiliana) wbiła nam dwie Ale nieważne...LICZY SIĘ SUKCES!
No i jeden koles z Beitaru nawet nie byl w stanie zlapac pilki rzuconej przez kolege do wyrzutu z autu.

Maćko napisał(a):Wyświetl post
Ale na koniec rundy znowu płaczusiu powiesz, że Łobodziński nie miał żadnego udanego meczu w tej rundzie...
No narazie nie mial. Co najwyzej udane zagranie.
Odpowiedz cytując