Mój ojca i ja siadamy na trzeciego rzadu "gol nord", przed bramke. Są dobry miejsca.
Web F.C.Barcelone jescze nie ma ceny dla Wisła meczu. Ale ogladajcie tam:
http://www.fcbarcelona.cat/web/catal.../entrades.html
Jezli macie bilety przed bramki, "Gol" strefy sa dobry.Przed rozny tez moze byc dobry.
Mój ojca i ja jestesmy "socis". Mozemy sprobować kupić bilety taniej.