Wyświetl pojedynczy post
Jordiet79
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.08.2008, 11:51
Mój ojca i ja siadamy na trzeciego rzadu "gol nord", przed bramke. Są dobry miejsca.

Web F.C.Barcelone jescze nie ma ceny dla Wisła meczu. Ale ogladajcie tam:

http://www.fcbarcelona.cat/web/catal.../entrades.html

Jezli macie bilety przed bramki, "Gol" strefy sa dobry.Przed rozny tez moze byc dobry.

Mój ojca i ja jestesmy "socis". Mozemy sprobować kupić bilety taniej.