Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
sequel
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
1737
07.08.2008, 11:50
Tu na forum często jest Football Manager, wiadomo temat transferowy..
a to co Wisła pokazała wczoraj to był Pro Evolution Soccer
te akcje, to zgranie TAK TRZYMAĆ!
sequel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sequel
Znajdź inne posty napisane przez sequel