Wyświetl pojedynczy post
sequel
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1737
Stary 07.08.2008, 11:50
Tu na forum często jest Football Manager, wiadomo temat transferowy..
a to co Wisła pokazała wczoraj to był Pro Evolution Soccer te akcje, to zgranie TAK TRZYMAĆ!
Odpowiedz cytując