|
Wspanialy mecz Wisełki , szkoda ze cieszyc sie bedziemy tak krotko bo juz za 6 dni gramy z barcą i pewnie po tym meczu wiekszosc bedzie wieszac psy na Wisełke ... znajac zycie to naszym bedzie pilka odskakiwala a Zienczuk i lobodzinski nie beda istnieli , jedynie Cantoro bedzie walczyl .... troche szkoda ze gramy z Barca w 3 rundzie bo po takiej grze moga nabrac kompleksów i odpasc szybko w PUEFA ...
|