Przynajmniej jest pozytywny news na czołówki gazet i portali. Ludzie będą się mieli czym zająć.
Premeir się zbadał, zdrowy, a prezydent nie. Na onecie temat o zdrowiu premiera ale przytyk do
prezydent musi być bo jakże by inaczej. A nuż kilka słupków przybędzie Donaldowi bo on zdrowy
i się tym chwali. Jak by nie było ważniejszych spraw w tym kraju.
http://wiadomosci.onet.pl/1802661,11,item.html
Ale we wrześniu ruszamy pełna parą ... aha jeszcze ten zły (a może nawet chory)
prezydent ... zawetuje ... więc może nie warto. Tak trzymać.