Wyświetl pojedynczy post
18FCB99
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.08.2008, 11:39
mam pytanie do Was Wislacy
czy ja jako kibic Barcelony bede mogl normalnie kupic u Was biulet na sektor gosci?
i jesli tak to czy musze po niego jechac do Krakowa czy jakos inaczej mozna zakupic?i kiedy zaczela by sie na Wasze oko sprzedaz tych biletwo?
pozdRo TSW
Brawo za wczorajszy mecz