mam pytanie do Was Wislacy

czy ja jako kibic Barcelony bede mogl normalnie kupic u Was biulet na sektor gosci?
i jesli tak to czy musze po niego jechac do Krakowa czy jakos inaczej mozna zakupic?i kiedy zaczela by sie na Wasze oko sprzedaz tych biletwo?
pozdRo TSW

Brawo za wczorajszy mecz
