Wyświetl pojedynczy post
pawelos84
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2930
Stary 07.08.2008, 11:34
bódyń napisał(a):Wyświetl post
No to wypaliles. Wczoraj po oczach bolal brak rozgrywajacego.
Wczoraj to po oczach nic nie bolało, bo Wisła grała bardzo dobrze. Jedyne co bolało, to to serce w momencie gdy pojawiły się nosze po Clebera. Na szczęscie Klebi wstał i nie było problemów. Ciekawe jakby sobie radziła na środku obrony para Singlar - Diaz ...

Jodłowiec jest nam bardziej potrzebny niż Nei czy jakiś brazylijski playmaker. Aczkolwiek jakby Nei przyszedł to też by było ciekawie. Taki napastnik na polską ligę to jest 15 bramek gwarantowane.
Odpowiedz cytując