pan Dudi napisał(a):

|
Kto by to nie był- czas na zgłaszanie nowych zawodników, którzy mogliby zagrać z Barceloną mija chyba dziś o północy. Poza tym- po wała nam playmaker?! Jest Jirsak. Trzeba obrońcę i bramkarza!
|
Jeśli by dzisiaj przyjechał i zostałyby tylko szczegóły do ustalenia to można by nazwisko tego zawodnika zgłosić.
Rozgrywający by się przydał. Owszem jest Tomek ,który mógłby grać na pozycji Mauro a wtedy jest puste miejsce dla Brazylijczyka