Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2929
Stary 07.08.2008, 11:33
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Kto by to nie był- czas na zgłaszanie nowych zawodników, którzy mogliby zagrać z Barceloną mija chyba dziś o północy. Poza tym- po wała nam playmaker?! Jest Jirsak. Trzeba obrońcę i bramkarza!
Jeśli by dzisiaj przyjechał i zostałyby tylko szczegóły do ustalenia to można by nazwisko tego zawodnika zgłosić.

Rozgrywający by się przydał. Owszem jest Tomek ,który mógłby grać na pozycji Mauro a wtedy jest puste miejsce dla Brazylijczyka
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując